Pronájem kompletně vybaveného bytu s lodžií, ul. Marie Majerové

Prodáno / pronajmuto

Pronájem kompletně vybaveného bytu s lodžií, ul. Marie Majerové

Buď Porubu miluješ nebo to je místo kdesi daleko od centra, které ti nic neříká. Ale vím, že Poruba nemá žádné odpůrce. To říkal místostarosta, tak to musí být pravda. Bydlet v Porubě znamená bydlet v lokalitě plné zeleně, s veškerou občanskou vybaveností a co si budem, taky trošku za víc než ve zbytku Ostravy. Tady se to ale vyplatí, protože to máš all inclusive.

Tahle třiplusjednička má tři pokoje, ani jeden z nich není nepoužitelná nudle a taky lodžii, kde se buď v létě vyplácneš nebo tam vyvěsíš v létě prádlo, protože sušáky jsou hnusné. Ve všech pokojích jsou vybroušené parkety v dobrém stavu. Můžeš se smát svému psovi, jak mu to tam klouže. Majitel sice nebude moc nadšený, ale zakázat ti to nemůžem. Jen si nachystej kardiostimulátor před finálním vyúčtováním.

Byt se pronajímá kompletně vybavený. Kdy říkám kompletně, tak myslím kompletně. Tak jak ho vidíš na fotkách, tak ho dostaneš. Prostěradlo bych si asi koupil svoje, protože historie tohoto lože je asi stejná jako důvěryhodnost tachometru. Nikdy nemáš jistotu kolik má najeto.

Pokud se ti to líbí, tak si budem rozumět. Stav se za mnou na prohlídku a domluvíme podrobnosti. Pokud tě to tykání uráží, omlouvám se. Dělám to, protože si myslím, že ten kdo tady bude bydlet má prostě názor. A k tomu je úžasnej, nad věcí a extrémně v pohodě. Prostě skvělej člověk. Takže tě už teď chci pochválit, protože to, že na to koukáš a čteš to znamená, že máš vkus.

Cenově:

  • Nájem 14.000,- Kč.
  • Služby (záloha na reálnou spotřebu, s vyúčtováním každý rok): 4.000,- Kč
  • Jistota/kauce: 42.000,- Kč
  • Administrativní poplatek RK: 1 nájem + DPH

Podmínky: Prosím pracuj, prosím nedluž, prosím chovej se slušně. 

Pokud tě zajímá, jak to tu je boží, mrkni se virtuálně. Nemusíš si oblíkat ani trenky, protože doma se ti nikdo smát nebude. Až pudeš ven tak bych to už úplně nepokoušel.
12 500 Kč/měsíc
Ostrava - Poruba
Exklusivita neexklusivní
Typ nemovitosti Byty / 3+1
Vlastnictví Osobní
Konstrukce budovy Panelová
Město Ostrava - Poruba
Ulice Marie Majerové
Poznámka k ceně kompletní rozpad v inzerci
Stav Po rekonstrukci
Topení ÚT dálkové
Plocha obytná 70 m2
Podlaží 5. patro
Počet NP 12
Typ objektu Byty
Třída en. náročnosti C Úsporná


Fotogalerie

Máte zájem o prohlídku?

Rezervujte si svůj termín


Přejít k rezervaci termínu prohlídky zde


Máte zájem o více informací?

Kontaktujte mě


    Souhlasím se zpracováním osobních údajů.