Veronika Palyzová

Veronika Palyzová
realitní makléřka v Ostravě

Moje motivace zprostředkovat Vám prodej Vaší nemovitosti vychází z mé vlastní zkušenosti z minulosti, proto pracuji, tak abyste se při prodeji Vaší nemovitosti nemuseli o nic starat.

Vaši nemovitost prodám jako svojí vlastní. Zakládám si na tom abyste byli informováni o všech podstatných skutečnost při prodeji. Vaše nemovitost vynikne mezi ostatními, díky jedinečné prezentaci, kterou tvořím na míru každé nemovitosti a cílové skupině.

Prezentaci tvořím tak, aby maximálně vynikla příprava nemovitosti. Zajistím profesionální fotografie a video s poutavým příběhem a doplním také zajímavý text, aby si zájemce perfektně představil, proč právě Vaše nemovitost je ta nejlepší.

Jen díky tomu, vynikne vaše nemovitost na sociálních sítích a realitních portálech, které jsou v dnešní dynamické době hlavním místem, kde kupující nemovitost hledá.

Vše přizpůsobuji moderním trendům, protože v nich žiju.

Inzerátem to nekončí, špičkový právní a finanční servis je samozřejmostí, na všechno dohlédnu a zajistím dokonalou souhru všech stran, protože PROFESIONÁLNĚ, BEZPEČNĚ A V POHODĚ.

Napište Veronice

  * Odesláním souhlasíte, že zadané údaje můžeme využít za účelem vašeho kontaktování.

  Veronika Palyzová

  (+420) 773 201 314

  veronika@realitnimaklervostrave.cz

  Adresa kanceláře
  Ruská 398/43
  Ostrava – Vítkovice
  703 00

  Identifikační údaje
  Veronika Palyzová
  IČO: 11881453

  Číslo účtu: 253355862/0600
  (Moneta Money bank a.s)