Prodej nadstandardního bytu 4+KK s obří terasou, ul. Ukrajinská

Cena nemovitosti: 13.000.000 Kč

Pamatuji si svůj pocit, když jsem poprvé vešel. A nebylo to nic extra zvláštního. Myslím, že jsem si řekl něco jako: „Hm. A co jako?“

 

Stačilo udělat dva kroky dovnitř bytu a z „A co jako?“ se stalo něco hodně vulgárního. V pozitivním slova smyslu. Ten pohled přes obývací pokoj na tu neskutečnou terasu nikdy nezapomenu.

 

Součástí obývacího pokoje je kuchyň i jídelní kout a slunce sem pouští dva HS portály, kterými můžete vyjít na terasu o velikosti 133 m2. Výhled z terasy je tři světové strany, posedíte pod bioklimatickou pergolou a relax nebo prasárničky zvládnete ve vířivce.

Na terasu můžete jít i ze všech ostatních pokojů. Když budete mít návštěvu, o které nesmí vědět zbylí členové domácnosti, což může být ve většině domácností klidně tchyně, docela v pohodě může přebíhat tak dlouho, dokud to bude potřeba. Nikdo totiž nechce řešit hloupé přeřeknutí. Víte, jak to myslím? Pokud ne zeptejte se na prohlídce.

 

Terasa je jednoznačně to nejlepší, ale zbytek bytu se nenechává zahanbit. Celková plocha bytu je cca 109 m2, všechny pokoje jsou neprůchozí a rozumně velké. Ten jeden na to nevypadá jen proto, že tady je velká vestavěná skříň a je využíván jako šatna. Dálkově ovládané venkovní žaluzie, pomohou večernímu soukromí, bezpečnosti i letnímu stínu. Ovládat je můžete i na dálku přes mobil. Budete něco jako bohové, kteří poroučí světlu a tmě.

K bytu patří samostatná garáž, kde jsou dvě 400V přípojky pro dobíjení auta a menší sklad o velikosti cca 3 m2, který by šel s garáží propojit.

 

Přesto, že tady je skoro 270 metrů užitné plochy, nezruinuje vás provoz, protože byt je v novostavbě z roku 2019 a energetická třída objektu je B.

 

Patřím mezi lidi, kteří říkají, dům se žádným byt nahradit nedá, ale tady jsem to musel hodně přehodnotit. Je pravda, že těch 109 metrů na bydlení, 133 metrů na blbnutí, 28 metrů na parkování a 3 metry na nepořádek je fakt hodně místa.

Stav zakázky Aktivní
Exklusivita Exklusivní
Vlastnictví Osobní
Ulice Ukrajinská
Typ nemovitosti byty / 4+kk
Poznámka k ceně včetně provize a právních služeb
Konstrukce budovy skeletová
Topení ústřední, podlahové
Plocha obytná 109 m2
Třída en. náročnosti B Velmi úsporná

Fotogalerie

Půdorysy

Líbí se Vám tato nemovitost?

Máte otázky? Napište mi.

  * Odesláním souhlasíte, že zadané údaje můžeme využít za účelem vašeho kontaktování.

  Tuto nemovitost nabízí

  Antonín Krumnikl

  (+420) 733 164 162

  antonin@realitnimaklervostrave.cz

  Adresa kanceláře
  Ruská 398/43
  Ostrava – Vítkovice
  703 00

  Identifikační údaje
  Realitní makléř v Ostravě s.r.o.
  IČ: 04775465
  DIČ: CZ 04775465
  plátce DPH

  Číslo účtu kanceláře: 226753355/0600
  (Moneta Money bank a.s.)