Pronájem zajímavých obchodních prostor, ul. Poštovní

Aktivní

Pronájem zajímavých obchodních prostor, ul. Poštovní

Na tomhle místě na vás dýchne kousek historie a neubráníte se tomu. A já to mám ještě o kousek těžší. Tento dům postavili mí předkové.

V tomhle prostoru se prodávaly zbraně. Když jsem tam chodil jako malý kluk s tátou, vždycky jsem na ně koukal s velkým respektem. Pak ho na nějakou dobu nahradila kavárna Vnitroblok a dnes je k pronájmu. Pozůstatky minulých dob jsou tady dobře patrné a můžete z toho velmi dobře těžit.

Prostor lze rozdělit na dva celky. V přední části s výlohou můžete mít část k prezentaci skoro čehokoli a v té zadní, které dominuje obrovský historický trezor a menší bar, třeba zázemí nebo soukromou část. Samozřejmostí jsou dvě toalety a vlastní kotel.

Celý prostor je zabezpečen alarmem Jablotoron a je tady příprava pro zapojení kamerového systému. Trezor samotný má fakt pořádné ocelové dveře. Provozovat tady prodejnu zbraní se přímo nabízí.

Výborně prostor poslouží i byznysu, kde se pracuje s penězi nebo citlivými daty. Také tady můžete dělat něco úplně jiného. Vaší fantazii se meze nekladou.

Výhodou je také velká výloha na frekventovanou ulici Poštovní a bezprostřední blízkost Masarykova náměstí nebo Kuřího rynku. Pokud chcete rozjet něco zajímavého na neotřelém místě s kusem historie, tak jste pro to dost možná našli to pravé místo.

Virtuální prohlídka:
20 000 Kč/měsíc
Ostrava - Moravská Ostrava
Exklusivita neexklusivní
Typ nemovitosti Komerční nemovitosti / Obchodní prostor
Konstrukce budovy Cihlová
Město Ostrava - Moravská Ostrava
Ulice Poštovní
Poznámka k ceně viz. popis
Stav Po rekonstrukci
Topení ÚT plynové
Třída en. náročnosti D Méně úsporná


Fotogalerie


Máte zájem o více informací?

Kontaktujte mě


    Souhlasím se zpracováním osobních údajů.