Pronájem komerčního areálu u dolu Alexandr

Pronájem komerčního areálu u dolu Alexandr

Vím, že když jdete do práce asi často nepřemýšlíte nad tím co uvidíte. Ale tady uvidíte fakt nádheru. Totiž těžní věž věž bývalého dolu Alexandr.

Areál o celkové výměře 3.842 metrů čtverečních je po celé délce oplocen a z příjezdové strany je oplocení neprůhledné s vjezdovou branou.

Na pozemku se nachází průmyslová hala, kde můžete vyrábět ledacos. Elektro přípojka má rezervovaný výkon 150 A, objekt je napojen na kanalizaci a má přívod vody. Po minulých nájemnících je zde pozůstatek zabezpečovacího systému, kamer a topení na plyn. K tomu bohužel nemáme žádné informace a je otázkou zda se dá využít reálně v provozu. Boudu na pozemku lze po úpravě použít jako sídlo kanceláří, nebo nechat v zanedbaném stavu a využít ji jako slad materiálu. V případě potřeby lze se souhlasem majitele zdemontovat.

Veškeré okolí je průmyslové, takže zde může být i hlučnější provoz. V případě, že hledáte zázemí pro provoz který vyžaduje možnost celodenní hlučnější práce, zázemí výrobní haly a velkou skladovací plochu, potkejme se na místě a proberme podrobnosti.

Cenově:

  • Nájem: 72.050,- Kč vč. DPH.
  • Služby: na nájemníka, nelze odhadovat spotřebu, velmi závislé na druhu provozu.
  • Kauce: 72.050,- Kč 72 050 Kč/měsíc
Ostrava - Kunčičky
Exklusivita neexklusivní
Typ nemovitosti Komerční nemovitosti / Výrobní prostory
Konstrukce budovy Smíšená
Město Ostrava - Kunčičky
Ulice Holvekova
Poznámka k ceně včetně DPH, bez služeb
Stav Před rekonstrukcí
Topení ÚT elektrické
Třída en. náročnosti G Mimořádně nehospodárná


Fotogalerie


Máte zájem o více informací?

Kontaktujte mě


    Souhlasím se zpracováním osobních údajů.