Prodej všestranného domu ve Vřesině u Hlučína, ul. U Sadu

Prodej všestranného domu ve Vřesině u Hlučína, ul. U Sadu

Jeden by neřekl, kolik prostoru, zákoutí a možností se může schovávat v jednom pocitově malém domku ve Vřesině u Hlučína. Přijedete totiž k něčemu zdánlivě zcela obyčejnému. Nabídne se vám ale tolik variant, že se vám možná zatočí nejen hlava, ale i panenky.

Můžete to tady využívat jako bydlení pro velkou rodinu, dvougenerační bydlení, bydlení kombinované s podnikáním, podnikání samotné nebo třeba investiční příležitost. Taky můžete v domě bydlet sami a vysmát se mi, že mě to nenapadlo.

Výhodou je, že dům prošel rozsáhlými rekonstrukcemi. Určitě se najdou věci, které se hodilo dodělat a skoro určitě bude potřeba dům trochu přizpůsobit obrazu svému. To zásadní už je vyřešeno.

Dole se nabízí prostor, který je nyní rozdělen jako byt 2+KK s koupenou a skladištěm. Jednoduchým zásahem z něj uděláte kavárnu nebo cokoli, kde oceníte samostatný vstup z hlavní ulice. Nahoře je plnohodnotný byt 4+KK. Do podkroví už nic nedáte, ale přesto tady je dohromady 6 pokojů a součástí dvou z nich je kuchyně. Jedna nahoře a druhá dole. Na schodech si můžete zahrát tipovací soutěž odkud jde, která vůně.

Pozemek má velmi netradiční členění. Před domem je místo na pohodlné zaparkování 4 aut a společná příjezdová cesta pro vás a souseda. Za domem menší zahrada, která postačí k posezení nebo grilování.

Co nedáte na zahradu vykompenzuje lokalita. Je tady škola, školka, potraviny, restaurace, hřiště, pošta, zastávka MHD a všechno co je podstatné pro pohodlné bydlení.

Jednou větou
Tento dům stojí za to, pokud hledáte místo s hromadou prostoru a vyhovuje vám pozemek, o který se nebudete muset dlouhé hodiny starat. 

Jestli se chcete projít už teď, tak napište, virtuální prohlídku mám k dispozici.
5 999 000 Kč
Vřesina - Vřesina
Exklusivita exklusivní
Typ nemovitosti Domy / Rodinný dům
Konstrukce budovy Cihlová
Město Vřesina - Vřesina
Ulice U Sadu
Poznámka k ceně včetně provize, právních služeb a kvalitního servisu
Stav Velmi dobrý
Topení ÚT elektrické
Plocha pozemku 451 m2
Plocha obytná 200 m2
Plocha zastavěná 128 m2
Podlaží
Počet NP 2
Typ objektu Domy
Třída en. náročnosti B Velmi úsporná


Fotogalerie


Máte zájem o více informací?

Kontaktujte mě


    Souhlasím se zpracováním osobních údajů.