Prodej všestranného domu ve Vřesině u Hlučína, ul. U Sadu

Cena nemovitosti: 5.499.000 Kč

Jeden by neřekl, kolik prostoru, zákoutí a možností se může schovávat v jednom pocitově malém domku ve Vřesině u Hlučína. Přijedete totiž k něčemu zdánlivě zcela obyčejnému. Nabídne se vám ale tolik variant, že se vám možná zatočí nejen hlava, ale i panenky.

Můžete to tady využívat jako bydlení pro velkou rodinu, dvougenerační bydlení, bydlení kombinované s podnikáním, podnikání samotné nebo třeba investiční příležitost. Taky můžete v domě bydlet sami a vysmát se mi, že mě to nenapadlo.

Výhodou je, že dům prošel rozsáhlými rekonstrukcemi. Určitě se najdou věci, které se hodilo dodělat a skoro určitě bude potřeba dům trochu přizpůsobit obrazu svému. To zásadní už je vyřešeno.

Dole se nabízí prostor, který je nyní rozdělen jako byt 2+KK s koupenou a skladištěm. Jednoduchým zásahem z něj uděláte kavárnu nebo cokoli, kde oceníte samostatný vstup z hlavní ulice. Nahoře je plnohodnotný byt 4+KK. Do podkroví už nic nedáte, ale přesto tady je dohromady 6 pokojů a součástí dvou z nich je kuchyně. Jedna nahoře a druhá dole. Na schodech si můžete zahrát tipovací soutěž odkud jde, která vůně.

Pozemek má velmi netradiční členění. Před domem je místo na pohodlné zaparkování 4 aut a společná příjezdová cesta pro vás a souseda. Za domem menší zahrada, která postačí k posezení nebo grilování.

Co nedáte na zahradu vykompenzuje lokalita. Je tady škola, školka, potraviny, restaurace, hřiště, pošta, zastávka MHD a všechno co je podstatné pro pohodlné bydlení.

Jednou větou
Tento dům stojí za to, pokud hledáte místo s hromadou prostoru a vyhovuje vám pozemek, o který se nebudete muset dlouhé hodiny starat. 

Jestli se chcete projít už teď, tak napište, virtuální prohlídku mám k dispozici.

Stav zakázky Aktivní
Exklusivita Exklusivní
Město Vřesina u Hlučína
Typ nemovitosti domy / Rodinný dům
Poznámka k ceně včetně provize a právních služeb. Profesionálně, bezpečně a v pohodě.
Plocha pozemku 451 m2
Plocha zastavěná 128 m2
Plocha obytná 200 m2
Počet NP 2
Třída en. náročnosti B Velmi úsporná

Fotogalerie

Půdorysy

Lokalita

Líbí se Vám tato nemovitost?

Máte otázky? Napište mi!

  * Odesláním souhlasíte, že zadané údaje můžeme využít za účelem vašeho kontaktování.

  Tuto nemovitost nabízí

  Antonín Krumnikl

  (+420) 733 164 162

  antonin@realitnimaklervostrave.cz

  Adresa kanceláře
  Ruská 398/43
  Ostrava – Vítkovice
  703 00

  Identifikační údaje
  Realitní makléř v Ostravě s.r.o.
  IČ: 04775465
  DIČ: CZ 04775465
  plátce DPH

  Číslo účtu: 226753355/0600
  (Moneta Money bank a.s.)