Prodej rodinného domu se stodolou a velkým pozemkem

Aktivní

Prodej rodinného domu se stodolou a velkým pozemkem

Rodinný dům, který nabídne hromadu prostoru, využití a taky práce. Tak by se to dalo jednoduše shrnout a dále nepopisovat. Ale to bych nebyl já.

Tento dům se nachází v Šenově a stojí v místě, kde můžete skoro cokoli a nikoho tím nebudete zásadně rušit. Ideální tak bude pro někoho, kdo spolu s tím ocení velký pozemek a stodolu na další využití. V domě se dá ihned bydlet, ale rozhodně tady bude ještě spousta práce. Majitelé svépomocí provedli hodně práce, ale dokumentaci k ní nemají. Doporučuji se přijít osobně podívat a věci probereme.

Současná dispozice je 4+kk s jídelnou, k tomu tady je koupelna s WC a místnost, kde majitelé plánovali druhou koupelnu. Skvělé je, že při výměně oken se již myslelo na budoucí terasu, která vám umožní vyběhnout jak z jídelny, tak z obývacího pokoje. Samotné pokoje jsou poměrně velké, takže sem nacpete kupu dětí a až děti odejdou, můžete syslit zásoby. Tak moc, že to po vás budou roky vyklízet a nadávat. A pokud byste si nebyli jistí, dům je podsklepený, tak cosi vleze i tam.

Dobré také je, že dům je napojen na kanalizaci i vodovodní řád, vytápěn tuhými palivy a dva komíny umožní instalaci dalšího zdroje tepla.

To, co bude dobré zvážit do budoucna je investice do podkroví, kde je hodně prostoru pro další vestavbu a také zateplení domu spolu s fešáckým pláštěm. Hodně mě baví zahrada, která je zajímavě členitá a celková velikost pozemku je téměř 2100 metrů čtverečních. Když dáte cosi práce do stodoly, bude tady opravdu krásné bydlení.

Projíždějící vlak je v domě slyšet relativně málo a vhodnou výsadbou dokážete hluk eliminovat na naprosté minimum.

Jako vždycky se to špatně popisuje, tak se přijďte podívat. 
3 990 000 Kč
Šenov - Šenov
Exklusivita exklusivní
Typ nemovitosti Domy / Rodinný dům
Konstrukce budovy Smíšená
Město Šenov - Šenov
Ulice V úvozu
Poznámka k ceně Včetně provize, právních služeb a kvalitního servisu
Stav Dobrý
Topení ÚT tuhá paliva
Plocha pozemku 2086 m2
Plocha obytná 159 m2
Plocha zastavěná 200 m2
Podlaží
Počet NP 1
Typ objektu Domy
Třída en. náročnosti F Velmi nehospodárná


Fotogalerie


Máte zájem o více informací?

Kontaktujte mě


    Souhlasím se zpracováním osobních údajů.