Prodej rodinného domu s jedinečnou dispozicí

Prodej rodinného domu s jedinečnou dispozicí

Rodinný dům je něco, po čem hodně lidí touží. Navíc pod tím pojmem má každý schovanou trochu jinou představu. Tenhle dům, který v roce 2018 prošel totální rekonstrukcí, by mohl zaujmout vlastně kohokoli. Z venku se to zdá být takový malý domek v alpském stylu. V noci se vám bude při příchodu tajit dech a uvnitř vám teprve dojdou slova.

Dole je obývací pokoj propojený s jídelním koutem, kuchyní a zasklenou terasou. Dohromady tvoří takový prostor, že si tady přijde na své úplně každý. Totiž v obýváku můžete srkat anglický čaj o páté, v jídelně po francouzsku večeřet, v kuchyni si po česku zavařit jako Zdeněk Pohlreich a na zasklené terase i v zimě hulit jak americký Philip Morris. Tím vás k ničemu nenabádám, jen vzpomínám na babičku, jak vždycky nadávala, že musí chodit na mráz, protože ty dnešní baráky nemají sklepy. Pokud se při tomto mezinárodním čtení bojíte, že vám rus vypne plyn, tak je tu přímo v srdci obýváku krb na dřevo a sálavé teplo vyhřeje kus domu. Záchod je tu samozřejmě taky.

Nahoře najdete čtyři pokoje, balkon nebo koupelnu se sprcháčem a rohovou vanou. Taky je tu malá místnost na krámy nebo na schovku. Kdyby vám to bylo málo, tak v podkroví ještě nacpete další jeden až dva pokoje.

Když vás cvrkot všedního dne bude prudit (a že občas bude) seběhnete dolů do sklepa, kde je perfektní bar v americkém stylu, wellness či prádelna a parádní dílna. Taky cosi těch skladovacích prostor. Garáž na motorky, parkovací stání na auta a dvě venkovní posezení jsou tady taky. Zahradě dominuje několik vzrostlých stromů. Je navržena s důrazem na maximální soukromí a zároveň využitelnost.

Záblatí je městská část Bohumína a ulice Na Úvoze je jednou z nejlepších místních adres. Rozhodně tady budete mít super sousedy. Dostupnost do Ostravy je více než dobrá a většinu občanské vybavenosti tady máte v dosahu i bez cestování.

Pojďme si tento výjimečný dům projít spolu. Jednak se to nedá popsat a taky si můžeme říct více o kompletní rekonstrukci, která tady proběhla.

Tak Na Úvoze! 
10 075 000 Kč
Bohumín - Záblatí
Exklusivita exklusivní
Typ nemovitosti Domy / Rodinný dům
Konstrukce budovy Smíšená
Město Bohumín - Záblatí
Ulice Na Úvoze
Poznámka k ceně Včetně provize, právních služeb a úschovy finančních prostředků.
Stav Po rekonstrukci
Topení ÚT plynové
Plocha pozemku 1454 m2
Plocha obytná 240 m2
Plocha zastavěná 240 m2
Podlaží
Počet NP 2
Typ objektu Domy
Třída en. náročnosti E Nehospodárná


Fotogalerie


Máte zájem o více informací?

Kontaktujte mě


    Souhlasím se zpracováním osobních údajů.