Prodej nádherného mezonetu s podkrovním obývací pokojem

Prodej nádherného mezonetu s podkrovním obývací pokojem

Nabízím Vám ke koupi něco, co jen tak nenajdete. A kdybyste to našli, patrně byste to pod hromadou starého harampádí ani neviděli. Totiž mezonetový byt v posledním patře a podkroví cihlového domu na ulici Ludmilina v Ostravě Mariánských Horách, který vznikl propojením původního bytu 2+1 s podkrovím v roce 2014.

Pojďme si něm říct něco víc. O co méně budu sršet vtipem o to více podtrhnu to, že následující řádky stojí za to číst. Ve vší vážnosti.

  • Byt je mezonetový, nebo zcela obyčejně dvoupodlažní. Vždy jsem snil o přízemním domě, což nakonec dopadlo zcela jinak. Dvě podlaží mají nespornou výhodu a to zejména v situaci, kdy máte alespoň jedno dítě, nebo si libujete v návštěvách.
  • Ještě lepší to je díky tomu, že je to tady trochu jinak, než je zvykem. Klimatizovaný obývací pokoj s kuchyní je v podkroví. Přiznané trámy, masivní sedací souprava a vyladěný nábytek na míru tady dávají skvěle vyniknout nejen odpočinkové zóně, ale také koutu na čtení, vestavěnému akváriu, které pohltí vaše starosti po náročném dni, nebo jídelně, kam se seběhne Vaše rodina potom, co vypnete wifi.
  • V podkroví je taky jedna ze dvou toalet. Jen málo lidí vaří jako Gordon Ramsay nebo Zděněk Pohlreich. Sám přemýšlím, zda si sem majitelé toaletu dali, aby nemuseli chodit pořád dolů a nahoru, nebo aby to neměli dalo, když se v kuchyni něco nepovede.
  • Výhled z oken se nedá moc popsat. Řeknete si podkroví, to je modré nebe a v noci hvězdy. Tady je to zase o kousek dál. Hodně světla Vám domů pustí dva vikýře, takže z jedné strany vidíte na dění kolem domu a na druhé se Vám naskytne výhled pro krále. Totiž pohled na novobarokní kostel Panny Marie Královny, který má více než stoletou historii. Příznačné, nemyslíte? Celé to můžete završit instalací krbu na komínovou stěnu, oddělující obývací a jídelní prostor. Teď už si to jen zkuste představit. Z kuchyně voní káva, pohodlně sedíte v křesle, začítáte se třeba do příběhu Vila na Sadové, v krbu praská dřevo a celé to dokreslí dění za okny. V klidu, potichu, v soukromí a přesto doma, v obývacím pokoji.
  • Zbytek bytu o výměře 123 m2 tvoří spodní patro. Neotřelá ložnice, ve které si už na prohlídce budete chtít odpočinout, velký pokoj, který současní majitelé využívají jako pracovnu a koupelna s rohovou vanou a dvojitým umyvadlem. Už žádné uhni, spěchám po ránu. Jen si vyberete kdo má pravou a kdo levou stranu.
  • Samotný dům se nachází v jednosměrné ulici, kde pohodlně zaparkujete. Pokud ne před, tak za domem.
  • Stojanovo náměstí se pyšní příjemným posezením, v docházkové vzdálenosti je obchodní centrum Futurum, vyhlášené farmářské trhy, sad Milady Horákové, nejedno dětské hřiště a všechny další služby, které k pohodlnému životu potřebujete.

Tohle je byt, o kterém se krásně píše, dobře se fotil a určitě se bude majitelům špatně opouštět. Opustí ho ale proto, aby se tady mohla začít psát nová kapitola Vašeho života

Připravil jsem pro Vás virtuální prohlídku celého bytu, tak se pohodlně usaďte a pojďte prosím na návštěvu. Půdorysy naleznete ve fotogalerii.

 Exklusivita exklusivní
Typ nemovitosti Byty / 3+kk
Vlastnictví Družstevní
Konstrukce budovy Cihlová
Město Ostrava - Mariánské Hory
Ulice Ludmilina
Poznámka k ceně včetně provize a právních služeb. Obsahuje také poplatky za převod na družstvu.
Stav Po rekonstrukci
Topení ÚT plynové
Plocha obytná 123 m2
Podlaží 4. patro
Počet NP 4
Typ objektu Byty
Třída en. náročnosti G Mimořádně nehospodárná


Fotogalerie


Máte zájem o více informací?

Kontaktujte mě


    Souhlasím se zpracováním osobních údajů.