Prodej družstevního bytu 2+1 s balkonem, ul. Resslova

Rezervováno Přehrát video

Prodej družstevního bytu 2+1 s balkonem, ul. Resslova

Poruba. Lokalita zaslíbená lidem náročným na komfort bydlení, na dostupnost kvalitních firem a podniků nebo milovníkům zeleně.

Na ulici Resslova pro vás mám družstevní byt o dispozici 2+1 s balkonem, který ty ostatní nechá za sebou zejména pro svůj nádherný výhled. Tady totiž nepotřebujete být Bystrozraký, abyste si udělali procházku očima po celé Porubě.

Zcela původní stav nahrává kompletní rekonstrukci. To, jak by mohla vypadat jsem pro vás připravil ve variantách půdorysu a umím Vám také doporučit minimálně dvě firmy, které vám pomohou nejen s rekonstrukcí, ale také s kompletním návrhem interiéru a zařízení bytu.

Byt je družstevní a nelze jej momentálně převést do osobního vlastnictví. Protože družstvo má ve vlastnictví i několik nebytových prostor, projevuje se to velmi příznivě na měsíčních nákladech, které pro jednu osobu činí včetně záloh na vodu a teplo krásných 2.377,- Kč.

Do reálných fotografií bytu jsem nechal virtuálně zakomponovat pár kusů nábytku pro vaši lepší představu o dispozici. Přiloženy jsou tak fotografie prázdných místností, pokud na takové věci nejste.

V Porubě jsou skvělé školky, dobře hodnocené školy a gymnázia, mnoho pracovních příležitostí, dostatek dětských i sportovních hřišť i dostatek míst kam jít na procházku nebo do restaurace.

S financováním vám rádi pomohou hypoteční specialisté se kterými spolupracuji a můžete tak mít celou akci pod jednou střechou. 

Virtuálně se můžete na prohlídku vydat třeba hned:
1 900 000 Kč
Ostrava - Poruba
Exklusivita exklusivní
Typ nemovitosti Byty / 2+1
Vlastnictví Družstevní
Konstrukce budovy Panelová
Město Ostrava - Poruba
Ulice Resslova
Poznámka k ceně včetně provize a právních služeb
Stav Dobrý
Topení ÚT dálkové
Plocha obytná 45 m2
Podlaží 11. patro
Počet NP 15
Typ objektu Byty
Třída en. náročnosti G Mimořádně nehospodárná


Fotogalerie


Máte zájem o více informací?

Kontaktujte mě


    Souhlasím se zpracováním osobních údajů.