Dlouhodobý pronájem s převodem domu do vlastnictví ul. Radvanická

Dlouhodobý pronájem s převodem domu do vlastnictví ul. Radvanická

Novostavby řadových domů v Ostravě Michálkovicích na ulici Radvanická stojí od letošního roku a proběhly už téměř všechny dokončovací práce. Jestli vaše představy bydlení splní dům o dispozici 5+KK, s prostornou garáží, zahradou a bez nutnosti řešit hypotéku, čtete správný inzerát.

Cílem majitele bylo postavit kvalitní domovy a ve spolupráci se studiem ATELIER 38 vytvořil devět rodinných domů, které prodáváme formou dlouhodobého pronájmu s převodem do osobního vlastnictví. Protože jsou fakt skvělé, čtyři už jsou pryč. Zbývá pět.

Jak to myslíme s tím pronájmem a převodem?
Je to jednoduché. Prvních deset let jste v nájmu a splácíte formou nájmu kupní cenu. Potom vám dům převedeme do osobního vlastnictví a pokračujete ve splácení zbylé části kupní ceny už jako majitelé. Kdyby se něco pokazilo, můžete dům vždy podnajmout.

Domy o celkové užitné ploše 194, 81 m2 mají jedno podzemní a dvě nadzemní podlaží. Sice tady nenajdete bunkr, ale první podzemní podlaží tvoří prostorná garáž o velikosti 41 metrů čtverečních s elektrickými vraty. Zároveň je zde umístěno technické srdce domu (rozvaděč elektřiny i datových, televizních či satelitních služeb, bojler atp.).

Mě nejvíce baví hlavní obytný prostor. V pokojích se píšou úkoly nebo spí, ale v hlavní zóně se žije. A přesně tomu je 1. NP přizpůsobeno. Na 83 metrech čtverečních tady je jídelna pro osm lidí, vybavená moderní kuchyně, obývací pokoj se vstupem na terasu, jedna ložnice a koupelna se sprchovým koutem. S tímto prostorem se dá skvěle pracovat a jak to může vypadat, vidíte na fotkách nebo na videu.

Jeden z domů mám na ukázku plně vybaven a vaše představa na prohlídce bude o to jasnější.

Nahoře jsou tři pokoje, koupelna s vanou, sprchovým koutem a terasa s přístupem ze všech místností. Krásně tam zapadá slunce. Celek dotváří zahrada s kvalitní pergolou, kde je osazena elektrická markýza a také sklad na zahradní náčiní se zabezpečením.

Všechny domy jsou vybaveny elektrickými roletami, rekuperací, klimatizacemi, elektrickým podlahovým vytápěním s termostaty v každém pokoji, alarmem Jablotron, pergolami s elektrickou markýzou, zařízenými kuchyněmi a vestavěnými skříněmi.

Domy jsou postaveny ve vysokém standardu a energetické třídě A. Protože prodáváme tyto domy formou dlouhodobého pronájmu s následným převodem do osobního vlastnictví nepotřebujete se trápit s neřešitelnými podmínkami hypoték. Před nastehováním složíte nájmy za první kvartál a jistotu ve výši tří měsíčních nájmů. To vše v dnešní době dává jedinečnou možnost pořízení vlastního, nového a kvalitního bydlení. Tak hurá do toho.

  • Nájem: 43.750,- Kč a je započítáván na budoucí kupní cenu.
  • Služby: na vás, dle vašeho nastavení a potřeb.
  • Kauce: 3 nájmy.
  • Provize: žádná. 43 750 Kč/měsíc
Ostrava - Michálkovice
Exklusivita exklusivní
Typ nemovitosti Domy / Rodinný dům
Konstrukce budovy Cihlová
Město Ostrava - Michálkovice
Ulice Radvanická
Poznámka k ceně Dlouhodobý pronájem s převodem domu do vašeho vlastnictví
Stav Novostavba
Topení Lokální elektrické
Plocha pozemku 234 m2
Plocha obytná 194 m2
Plocha zastavěná 121 m2
Podlaží
Počet NP 2
Typ objektu Domy
Třída en. náročnosti A Mimořádně úsporná


Fotogalerie

Máte zájem o prohlídku?

Rezervujte si svůj termín


Přejít k rezervaci termínu prohlídky zde


Máte zájem o více informací?

Kontaktujte mě


    Souhlasím se zpracováním osobních údajů.